Rejestracja 12 429 64 14

Poniedziałek-Piątek 9:00 - 21:00

Wykwalifikowany personel poradni psychiatryczo-psychologicznej w Krakowie

 

„Pamiętaj że nie jesteś sam”

„Każdy dzień jest pierwszym dniem reszty Twojego życia”

lek. med. Danuta Markowicz-Deja

Specjalista psychiatra

  • Dyplom Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach
  • Specjalizacja II stopnia z psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • Praca w miejskiej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych
  • Od 25 lat praca w Ogólnopsychiatrycznym Oddziale Klinicznym
  • Ciągłe udoskonalanie umiejętności poprzez uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych konferencjach psychiatrycznych, kursach i szkoleniach

mgr Ewa Jurewicz

Psycholog kliniczny

  • Studia psychologiczne na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Wrocławskiego
  • Specjalizacja I stopnia w Szpitalu Uniwersyteckim CMUJ w Krakowie
  • Studium Pomocy Psychologicznej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
  • Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z uzależnieniem od alkoholu, pracowała w Klinice Toksykologii
  • Od wielu lat pracuje w oddziale Klinicznego Leczenia Depresji

mgr Wiesław Sapalski

Psychoterapeuta, psycholog

Jestem pielęgniarzem o specjalności neuropsychiatrycznej oraz psychologiem (absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego). Specjalizowałem się w tematyce rozwojowej. Ukończyłem 4-letni kurs psychoterapii atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego pozwalający na uprawianie psychoterapii indywidualnej i grupowej. Od kilku lat leczę pacjentów w ramach prywatnej praktyki psychoterapeutycznej. Posługuję się warsztatem nurtu psychodynamicznego. Problematyka związana z żywieniem i kłopotami z nim związanymi pojawia się coraz częściej w kontakcie z pacjentami. Jest to niezwykle interesujący a zarazem wymagający obszar związany ze zdrowiem fizycznym i psychicznym. Posiadam także doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi oraz osobami z niepełnosprawnościami fizycznymi.

mgr Ewa Balon

Dietetyk

Dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe zdobyłam w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Między innymi pracowałam jako Dietetyk w klinice gastrologicznej, endokrynologicznej, nefrologicznej, pediatrycznej, pulmonologicznej, transplantologii i hematologii oraz chirurgii ogólnej. Obecnie prowadzę poradnię dietetyczną. Jestem także Członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach dotyczących żywienia człowieka oraz problematyki otyłości i innych chorób dietozależnych. Realizuję Szwajcarsko-Polski Program Instytutu Żywności i Żywienia im. prof. dr med. Aleksandra Szczygła w Warszawie: ”Zapobieganie nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym poprzez edukację społeczeństwa w zakresie żywienia i aktywności fizycznej”. Prowadzę liczne warsztaty w zakresie żywienia i stosowania diet wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również zajęcia dydaktyczne dla studentów wydziału Dietetyki UJ. Indywidualnie dopasowuję formę spotkania z pacjentem oraz rodzaj diety do potrzeb zdrowotnych i stylu życia, co gwarantuje skuteczność terapii.

Zadzwoń do nas!

Rejestracja

tel. (12) 429 64 14
Poniedziałek – Piątek 9:00 – 20:00

Godziny przyjęć

Poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki
W godzinach 9:00 – 21:00

Dlaczego warto się spotkać?

Jeżeli obserwujesz u siebie, bądź u kogoś z bliskich problemy ze zdrowiem psychicznym, przewlekły smutek, nieprawidłowe postrzeganie rzeczywistości, nieuzasadniony bądź nadmierny lęk, trudności w relacjach z innymi ludźmi, problemy emocjonalne, nadużywanie alkoholu, leków, zaburzenia odżywiania, zaburzenia snu, zaburzenia pamięci i koncentracji uwagi to objawy, których nie można lekceważyć. Zapraszamy do kontaktu.

„Pamiętaj że nie jesteś sam”

„Każdy dzień jest pierwszym dniem reszty Twojego życia”

Call Now ButtonZadzwoń